Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE
GurmanTV
Medoks Spot

Soutěž

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA GARDEN FOOD FESTIVAL VE ZLÍNĚ

V naší soutěži máte možnost vyhrát celkem 5 páru vstupenek na Garden Food Festival ve Zlíně, který se koná 2. - 3. 9. 2017 v parku u zámku.

Kolikátý ročník Garden Food Festivalu se letos uskuteční ve Zlíně?

A) třetí ročník

B) první ročník

C) druhý ročník

 

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď' zasílejte na číslo 770 149 723. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 5, 10, 15, 20, 25 vyhrávají. Výherci soutěže budou vyrozuměni prostřednictvím SMS.

 

SOUTĚŽ O ŠAMPAŇSKÉ

V naší soutěži máte možnost vyhrát jednu láhev šampaňského – Champagne Floquet- -Dousset, Original Rosé.

Nápovědu najdete také na www.sympatique.cz.

Které tři povolené odrůdy se používají k výrobě šumivých vín z oblasti Champagne?

SMS ve tvaru „jméno, příjmení, adresa, správná odpověď“ zasílejte do 5. září 2017 na číslo 770 149 723. Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Odesílatel správné odpovědi s pořadovým číslem 33 vyhrává. Výherce soutěže bude vyrozuměn prostřednictvím SMS.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2017, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz