Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Kam na akci

Připravujete akci, která by mohla zajímat naše čtenáře? Pak nám pošlete informace na mail: redakce (zavináč) stamgastagurman.cz. Vybrané akce bezplatně zveřejníme.


AKCE 2019


31. 12. 2019

Silvestrovský výšlap po trase vinařské Naučné stezky

Hroznové kozy se závěrečným nejen vinařským občerstvením ve sklepní uličce.

VRBOVEC

www.obec-vrbovec.cz1.-22. 12. 2019

Znojemský Advent

ZNOJMO

– Znojemský Advent letos proběhne v duchu Ladovských Vánoc. V budově Znojemské Besedy bude k vidění výstava obrazů a betlémů Josefa Lady. Na Masarykově náměstí bude umístěna po celou dobu adventních a vánočních svátků také fotostěna „Zimní krajina Josefa Lady“. Městem bude vždy ve středu, pátek, sobotu a neděli procházet ponocný, který v ladovském kožíšku odtroubí každou celou hodinu na velký roh (od 16 do 19 hod.). Potkat můžete i kocoura Mikeše a živá zvířátka v ohradě u kostela sv. Mikuláše. Chybět nebude ani Ladovská zabijačka 7. 12. 2019 nebo oblíbené Zimní kino na Masarykově náměstí (každou středu, pátek a neděli). Od počátku Adventu až do 6. 1. 2020 čeká na místní i návštěvníky města na Horním náměstí opět bruslení pro veřejnost zdarma na umělém kluzišti, na kterém se každé úterý mohou děti těšit na odpolední program. www.znojemskabeseda.cz30. 11., 7. 12., 14. 12., 21. 12. 2019 (pouze soboty)

VLAKEM S PRŮVODCEM ZE ZNOJMA DO VÍDNĚ

Každou adventní sobotu můžete ve Znojmě nastoupit do vlaku, který vás dopraví přímo do adventní Vídně. Čeká vás komentovaná procházka starým městem v doprovodu zkušeného průvodce, návštěva 4 originálních vánočních trhů i možnost ochutnávky tradičních vídeňských specialit. Na tento celodenní výlet (sraz na Znojemském vlakovém nádraží v 8:30 hod. a návrat tamtéž přibližně v 18:30 hod.) je nutná rezervace předem. V období od 18. listopadu do 31. prosince je možné si tento program objednat i pro organizované skupiny (min. 15 osob).

www.remo-agency.com

Připravujete akci, která by mohla zajímat naše čtenáře? Pak nám pošlete informace na mail: redakce (zavináč) stamgastagurman.cz. Vybrané akce bezplatně zveřejníme.
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz