Štamgast & Gurmán

Soutěž

Gratulujeme paní Mileně, která v naší soutěži s Pivovarem Holba vyhrála poukaz do penzionu pro 2 osoby na 2 noci + 2 bundy + 1 dalekohled.

 

Soutěž ukončena

Holba

SOUTĚŽ S PIVOVAREM HOLBA

V naší soutěži máte možnost vyhrát  poukaz do penzionu pro 2 osoby na 2 noci +  2 bundy + 1 dalekohled, vše vyhrává jeden soutěžící.

Stačí jen správně odpovědět na naši otázku a mít pak ještě trochu štěstí.

Soutěžní otázka: Hory Šerák a Keprník najdete v oblasti Jeseníků. Která z nich je vyšší?

A/ Šerák

B/ Keprník

SMS ve tvaru jméno, příjmení, adresa, správná odpověď zasílejte do 15. března 2019 na číslo 770 149 723.

Cena jedné SMS se řídí tarifem vašeho operátora. O výhře rozhoduje pořadí došlých SMS zpráv. O pořadí došlých odpovědí rozhoduje termín jejich doručení. Z jednoho telefonního čísla platí jedna odeslaná SMS zpráva. Vyhrává 33 správná odpověď. Výherce soutěže bude vyrozuměn prostřednictvím SMS.

S Holbou za zážitky

Využijte skvělé příležitosti a vychutnejte si Jeseníky s Holbou. Holba je v horách doma a nyní Vám čepuje i skvělé zážitky. Pobyt v Pivovarském penzionu v Hanušovicích, ze kterého je do pivovaru pár kroků plně uspokojí sportovní ambice i touhu po odpočinku. Je jen na Vás, jestli vyrazíte na lyže nebo se rozhodnete zdolat některý z horských velikánů. Skvělé zážitky pak můžete zapíjet Ryzím pivem zhor. Ať je to Holba Šerák, Keprník nebo třeba Horská 10, jedno mají společné. Vaří se podle tradičních receptur a jiskru jim dává horská voda. Holba ji čerpá z podzemních pramenů. Najdete je přímo v areálu pivovaru a to je dnes unikát. Dát pivu to nejlepší je krédem místních pivovarníků, a proto také chmel a slad pocházejí od regionálních pěstitelů z Moravy. Součástí pivovaru je Pivovarský pension, muzeum a stylová restaurace s příjemným posezením a dobrou kuchyní. Pivo vám fortelně načepuje ochotná šenkýřka a ať je to Šerák nebo Keprník, dopřejí vám jedinečný degustační zážitek. Mají jména horských velikánů a do vínku dostaly i jejich majestát. Vychutnejte si Jeseníky. www.holba.cz

Chcete oslovit potencionální zákazníky? Máte zájem věnovat do naší soutěže hodnotnou cenu? Pak nám pošlete zprávu na e-mail redakce (zavináč) stamgastagurman.cz a my se vám ozveme!
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz