Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

SHOWBYZNYS, JÍDLO, PITÍ: JEAN LUC

SHOWBYZNYS, JÍDLO, PITÍ: JEAN LUC

18. 12. 2014 - Na otázky ohledně jídla, pití a vaření nám dnes odpověděl hudební producent a DJ, který se může pochlubit četnými úspěchy na domácí i zahraniční hudební scéně - Jean Luc.

Vaše oblíbené jídlo z dětství?
Abych řekl pravdu, nemohu si vzpomenout na žádné oblíbené jídlo z dětství. Snad jen polévky všeho druhu, na kterých jsem si vždy pochutnal.

Vaříte? Co nejraději? A co se Vám moc nedaří?
Spíše bych řekl, že se mi nedaří vařit. Kuchařským talentem jsem nejspíše obdarován nebyl. Zvládnu jen jednoduché věci a pokud nemusím - nevařím.

Co vám nejvíce chutná?
Bohužel své chuťové buňky nejvíce potěším nezdravím jídlem, i když se ho snažím dosti omezovat. Nepohrdnu pizzou nebo pořádným kusem masa. Jako přílohu miluji nejvíce brambory a těstoviny.

Vaše oblíbené pití? Anebo případně naprosto neoblíbené?
Jsem velký milovník kvalitních čajů, kafe a co se alkoholu týče, dávám přednost bílému vínu. Čemu se naopak vyhýbám je pivo, které mi nikdy příliš nechutnalo či přeslazené nápoje.

Co Vám raději nenabízet k jídlu a pití?
Jak už jsem zmínil výše, rozhodně mě nezvěte na pivo  Ohledně jídla - tam bych v tomto případě zařadil sladké teplé pokrmy jako jsou například švestkové knedlíky.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Autor/zdroj: www.stamgastagurman.cz
Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz