Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Hradecké nábřeží gurmánů - Chuť podzimu

Hradecké nábřeží gurmánů - Chuť podzimu

28. 8. 2018 - Přijďte si vychutnat skvělé jídlo a pití a užít si příjemnou atmosféru na Smetanovo nábřeží v samém centru města.

Na hradecké náplavce se budou stejně jako na jaře, tak i na podzim potkávat milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři.  Chuť podzimu nabídne sezónní suroviny včetně regionálních potravin. Součástí akce je Chilli festival Mechov vol. 3, proto se můžete těšit na hodně ostré zážitky.

Vychutnáte si absolutní volnost. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, bavit se nebo jen nakupovat. Stačí přijít s dobrou náladou a o jídlo i pití se postarají naši kuchaři a prodejci.
Zastavte se přímo na vybraných stáncích, ať si z nábřeží odnesete nejen plno dobrot, ale také spoustu nových informací a zážitků.

Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma. Akce se koná od 10.00 do 18.00 hodin. Potěšte své chuťové pohárky.

 

 

Pořadatelem je Agentura Butterfly, www.butterfly-agency.cz.

 

 

 

 

 

Zdroj: Markéta Slánská

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz