Štamgast & Gurmán

WEDDING SHOW ZLÍN aneb VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

WEDDING SHOW ZLÍN aneb VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

02. 11. 2018 - Plánujete svatbu? Nevíte, kde začít nebo co ještě zařídit? Dali byste si dobré víno, pivo, lahodný dort? Rádi byste se nechali inspirovat nazdobenými tabulemi na svatbu či oslavu? Nebo Vás zajímá dámská a pánská móda?

V tom případě si nenechte ujít svatební a módní veletrh - Wedding show v sobotu 17.11.2018 od 10 do 17 hodin na Zlínském zámku. První ročník této akce jste měli možnost vidět v budově OD13 letos v únoru. Show měla velký ohlas, tak jsme se rozhodli udělat pokračování pro snoubence na rok 2019.

Tentokrát ale oslavujeme i 100 let České republiky, takže jsme změnili místo a návštěvníky chceme potěšit i dobovými účesy, make upem a výzdobou inspirovanou 1. Republikou, přes 60. léta až po současnost. Nebudou chybět ani svatební šaty designované právě na oslavu ČR. Takže akce bude zajímavá nejen pro snoubence. Na ty čeká spousta rad, inspirace, zábavy, informací k nezaplacení, ochutnávky, možnost zakoupení dekorací a rezervace služeb, vše na jednom místě.

Vybrali jsme pro návštěvníky jedny z nejlepších dodavatelů a míst na svatbu z regionu, se kterými léta spolupracujeme. Nemusejí složitě brouzdat po internetu. Stačí přijít, nechat se inspirovat a popovídat si osobně s profesionály, kteří jim pomohou vytvořit svatbu, kterou si přejí. Přehlídky se budou opakovat v častých intervalech, takže o nic nepřijdete, ať se dostanete na zámek kdykoli. Doporučuji nenechat si ujít opravdu bohatou tombolu s losováním o svatbu zdarma. A protože chceme, aby si tento den užili i pánové, nebude chybět ani lahodné pivo nebo svařáček.

Text: Blanka Červenáková, Salon Juliana
Foto: Jindřich Mařa - Marson photography

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz