Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Slavnosti okurek plné soutěží, hudebního programu a aktivit pro děti

Slavnosti okurek plné soutěží, hudebního programu a aktivit pro děti

25. 07. 2019 - ZNOJMO - Pátek 2. srpna bude ve Znojmě patřit místní delikatese. Již po dvanácté se v centru města uskuteční tradiční Slavnosti okurek plné soutěží, hudebního programu a aktivit pro děti.

Centrem dění bude od dopoledních 10 hodin Masarykovo náměstí. Návštěvníci se budou moci zaposlouchat do Cimbálové muziky Denár, zakoupit zeleninu či ovoce od místních farmářů nebo si prohlédnout moderní zemědělskou techniku společnosti Agrall Bantice. Těm nejmenším se bude jistě líbit možnost si zavařit okurky za splněná stanoviště pod vedením vodáckého oddílu Neptun nebo návštěva řemeslných dílen.

Ve třech vstupech se na podiu představí známá novninářka, prostořeká hospodyně – jak si sama říká, Karolína Kamberská. V 11.45 a 14.00 vám prozradí své oblíbené recepty a dokáže svůj kuchařský um. V 15.15 pak v rámci programu Říkadla a kříkadla zazpívá pro děti. „Pokud se chcete stát letošním králem sterilovaných okurek nebo rychlokvašek, přineste do 26. července soutěžní vzorky spolu s kontaktními údaji a recepturou na Znojemskou Besedu. Hodnocení proběhne během slavností v 16 hodin na Masarykově náměstí,“ informoval o soutěži František Koudela, ředitel Znojemské Besedy. Jestliže jste si pevní v kramflecích, že umíte dokonale a rychle naplnit zavařovací sklenice, můžete se zúčastnit také soutěže partnera letošního ročníku – společnosti efko cz s.r.o. Zahájení efko soutěže v plnění zavařovací sklenice na čas a přesnost bude v 18 hodin. V průběhu dne se představí také divadelní soubor Komedianti na káře a hudební skupina Funky X – Band. Horní náměstí bude patřit mnoha atrakcím pro děti. Vstup na akci je zdarma.

Kompletní program naleznete na stránkách Znojemské Besedy.

Zdroj: Znojemská Beseda

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2019, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz