Štamgast & Gurmán

Plánujete dovolenou? Počkejte na září a vydejte se za lanýži

Plánujete dovolenou? Počkejte na září a vydejte se za lanýži

01. 08. 2019 - ČESKÁ REPUBLIKA - Pokud ještě máte před sebou dovolenou, odložte si ji na září. Na Istrii se bude konat opět slavná akce Dny Zigantských lanýžů. Stojí rozhodně za návštěvu.

Na cestě k moři můžete navštívit nejvetší chorvatský svátek lanýžů. Koná se ve dnech 14. září až 19. listopadu v kráném městě Livade. Je to v srdci Motovunského lesa, tam, kde firma Zigante hledá bílé i černé lanýže.

Po celých deset týdnů pořádají zástupci firmy ochutnávky, trhy či exkurze. Návštěvníci poznávají delikatesy, do kterých se houby přidávají. Každoročně na Istrii zavítají tisíce lidí. Ochutnávají tam i další tradiční delikatesy slunné Istrie a odváží si spoustu gurmánských zážitků. Buďte tedy mezi nimi. Vstup na veletrh je pro návštěvníky zdarma.

 

Zdroj: www.vemena.cz

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz