Štamgast & Gurmán

16. Pivovarské slavnosti Holba s Pepou Vojtkem a Inflagranti

16. Pivovarské slavnosti Holba  s Pepou Vojtkem a Inflagranti

05. 09. 2019 - HANUŠOVICE - Na hory zábavy lákají letošní Pivovarské slavnosti Holba.

V areálu pivovaru v Hanušovicích se můžete bavit od pátku až do sobotní noci 7 září. Mix dobré muziky a ryzího piva si bude možné vychutnat po oba dny. V sobotu dorazí i Pepa Vojtek a sexy virtuosky Inflagranti, takže bude co poslouchat i na co se dívat.

Hostům bude k dispozici na 2000 míst k sezení, 60 píp se všemi pivy značky, 3 stage a zastřešené stany. Pátek bude na pohodu, pivovarníci jsou připraveni ukázat, jak se vaří Ryzí pivo z hor a posedět s hosty. Na nádvoří zahrají ABA stars, Karel Gott revival a slovenská skupina Desmod. Sobotní program propukne slavnostním naražením sudu se Šerákem. Je vlajkovou lodí pivovaru a letos slaví 35 let. „Jako dárek k narozeninám získal světové zlato v degustační soutěži World Beer Awards. Je to obrovský úspěch, a proto si na něho chceme připít se všemi společně, “ říká sládek pivovaru Luděk Reichl a pro příznivce oblíbené jedenáctky má i další dobrou zprávu: „Vůbec poprvé poteče Šerák v pivovaru přímo z tanku, takže je na co těšit.“

Hostům v Holbě načepují hory zábavy a solidní mix dobré muziky se zajímavou hudební exkalací Pepy Vojtka s Inflagranti až po legendu československého hard rocku a heavy metalu skupinu Citron. Na své si přijdou také milovníci dechovky nebo cimbálu v podání oblíbené Bludověnky. Sobotní zábavný program ukončí noční ohňostroj.

Více informací na www.pivovarskeslavnosti.cz

Zdroj: Mark Publicity

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz