Štamgast & Gurmán

BILLA a Shell otevřely 70. prodejnu BILLA stop & shop

BILLA a Shell otevřely 70. prodejnu BILLA stop & shop

10. 01. 2020 - ČESKÁ REPUBLIKA - Prodejní koncept BILLA stop & shop se nadále rozrůstá a šetří tak čas stále většímu počtu řidičů. Společnosti po pěti letech úspěšné spolupráce nabízí kvalitní a čerstvé potraviny již na 70 čerpacích stanicích v České republice.

Jubilejní prodejna byla otevřena v Aviatické ulici nedaleko pražského letiště v Ruzyni.

Jedinečný koncept společností BILLA a Shell se těší velké oblibě zejména mezi řidiči. Pestrá nabídka kvalitního sortimentu BILLA je totiž na čerpacích stanicích Shell dostupná 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, čímž ušetří mnoho času. Právě to je podle výzkumu Kantar* největším přínosem takovýchto prodejen – rychlost nákupu a s ním spojená úspora času.

Dle výzkumu běžný denní nákup základních potravin spolu s natankováním pohonných hmot zabere díky tomuto konceptu pouze 6–8 minut. Navíc výběr sortimentu zahrnuje až 1 000 položek a zákazníci mohou získat čerstvé a kvalitní produkty, aniž by ztratili cenný čas.

„V dnešní době, kdy všichni spěcháme, je potřeba ušetřit čas na místech, kde je to možné. Vyslyšení přání a potřeb našich zákazníků je jednou z našich hlavních priorit, a tak jsme rádi, že jsme našli s naším partnerem – společností Shell Czech Republic a.s. – další lokality a mohli tento koncept rozšířit na dalších 5 čerpacích stanic,“ říká generální ředitel BILLA ČR Jaroslaw Szczypka.

V roce 2019 zprovoznily BILLA a Shell 5 nových BILLA stop & shop prodejen, konkrétně v Bohdalecké ulici na Praze 4, v ulici Nejedlého v Hradci Králové, v Novinářské ulici v Ostravě, v Lidické ulici v Havlíčkově Brodě a nejnovější v Aviatické ulici v Praze – Ruzyni.

 

* Průzkum agentury Kantar TNS zadaný společnostmi Shell Czech Republic a.s. a BILLA, spol. s r. o. provedený od 5. do 6. 4. 2018 na skupině 161 zákazníků.

 

Zdroj: Havas PR Prague
Redakčně kráceno

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz