Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Turistická karta a Velká cena ZnojmoRegionu 2020

Turistická karta a Velká cena ZnojmoRegionu 2020

23. 06. 2020 - ZNOJMO - Návštěvníci Znojemska a Podyjí budou mít letos v létě příležitost získat hned několik velmi lákavých odměn, a dokonce mohou vyhrát svou příští dovolenou!

První červencový den totiž odstartuje nový projekt destinační společnosti ZnojmoRegion „Turistická karta 2020“, který nabídne originální dárky i zajímavé slevy a bonusy na vybrané služby cestovního ruchu. Za návštěvu uvedených turistických cílů získáte razítko a nasbíráte-li tři různá, můžete si na 4. navštíveném místě vybrat určitou odměnu. Každý zapojený subjekt – a je jich celkem 26 – přitom nabízí něco jiného. Nejčastěji jde o možnost získat při nákupu vstupenky pro 1 dospělého zdarma vstupenku pro druhého dospělého anebo pro 2 děti. Nechybí ovšem ani originální dárky, zajímavé slevy, zážitkové bonusy anebo chutné odměny za konzumaci v restauracích, vinařstvích či pivovarech (podrobnější popis odměn níže).

To však není jediná prémie, kterou může Turistická karta přinést. Její součástí je totiž i minidotazník pro návštěvníky regionu, jehož vyplněním se zařadí do slosování o Velkou cenu ZnojmoRegionu. Tou bude dovolená na Znojemsku – dárkový voucher na ubytování i vstupy a zážitky, které si může výherce vybrat kdykoliv až do konce roku 2021. Velké ceny přitom budou vlastně dvě – voucher na Rodinnou dovolenou pro 4 osoby se zážitky vhodnými pro děti a voucher na Dovolenou s přívlastkem pro 2 určený pro dospělé páry jakéhokoliv věku se zážitky spojenými s vínem i pivem (podrobnější popis odměn níže). Slavnostní vylosování Velké ceny ZnojmoRegionu je přitom naplánováno jako součást programu zahájení Znojemského Adventu, tedy 29. 11. 2020. Dva vylosovaní šťastlivci tak získají velmi hodnotný vánoční dárek.

Turistická karta bude od 1. 7. do 30. 9. 2020 k dispozici zdarma u všech turistických infocenter v regionu i u všech zapojených subjektů a členů ZnojmoRegionu. Odevzdávat (s vyplněným minidotazníkem nebo i nevyplněným) se bude vždy při čerpání vybrané odměny.

Zdroj: ZnojmoRegion, z. s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz