Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

SLOVÁCKÉ LÉTO bude a opět nabídne gastronomické zážitky

SLOVÁCKÉ LÉTO bude a opět nabídne gastronomické zážitky

24. 06. 2020 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - kulturně hudební festival pro celou rodinu Slovácké léto proběhne i v roce 2020, v původně plánovaném termínu 3.–12. července. I když s povinnými omezeními, fanoušci se mohou těšit na sport, kulturu, doprovodný program i pestrou nabídku gastronomických zážitků.

Prázdninové měsíce slibují další rozvolňování hygienických opatření. Na to zareagovali organizátoři Slováckého léta a přizpůsobili tomu podobu letošního festivalu.

Srdcem kulturního programu se stane Slovácká dědina na stadionu

Kulturní program se letos přesune do prostoru Slovácké dědiny, pod tribunu Městského fotbalového stadionu Miroslava Valenty. „To místo je ideální, uzavřené, a tak budeme moct hlídat počty návštěvníků. Rádi bychom tam pořádali koncerty regionálních kapel, velké hvězdy jsou zatím v jednání,“ prozrazuje hlavní organizátor festivalu Marek Pochylý.

Vzhledem k situaci, jaká v posledních měsících v České republice nastala, však budou koncerty kapel Iné Kafe, Mňága a Žďorp, Jury Pavlici s Hradišťanem, Pokáče a dalších umělců placené. „Vstupné bude symbolické a půjde na podporu kultury, potažmo právě těch kapel, které byly koronavirovou krizí výrazně poškozené a na Slováckém létě zahrají,“ dodává Marek Pochylý.

Druhým místem, kam budou moct chodit v rámci Slováckého léta návštěvníci za kulturou, je Kolejní nádvoří. Organizátoři chystají tradiční folklorní a taneční večery, na kterých nebude chybět lahodné víno a skvělé míchané drinky či rumy, legendární představení Caveman nebo oblíbené Listování Lukáše Hejlíka.

Jídlo a pití v pestré nabídce

Organizátoři nezapomínají na to, že k letnímu festivalu patří i dobré jídlo a pití. „Stejně jako v minulých letech nabídneme návštěvníkům širokou paletu gastronomických zážitků. Postarají se o ně například osvědčená restaurace Beef&Beer, výborná Barotéka Pavla Vaďury a opět bude na výběr ze širokého sortimentu Vína Hruška. O spolupráci jednáme i s vyhlášeným šéfkuchařem Pavlem Daňkem,“ vyjmenovává Marek Pochylý.

Slovácké léto ekologičtější

Další velkou novinkou Slováckého léta 2020 budou vratné kelímky v limitované edici a třech různých designech. „Jdeme cestou ostatních velkých festivalů. Víme, že lidé si kelímky rádi nechávají jako suvenýr. V neposlední řadě nás zakoupením kelímku mohou finančně podpořit,“ dodává Marek Pochylý.

Další výhodou pro návštěvníky Slováckého léta je nový platební systém NFCtron. „Návštěvníci si v areálu nabijí čip, kterým budou platit, a přebytek jim pak samozřejmě vrátíme. Transakce tak budou jednodušší a rychlejší,“ uzavírá Marek Pochylý.

Aktualizovaný program Slováckého léta a další důležité informace budou organizátoři zveřejňovat na webu www.slovackeleto.cz a na sociálních sítích.

Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz