Štamgast & Gurmán

Unikátní rum z Kolumbie Vám vyčaruje nezapomenutelný chuťový zážitek!

Unikátní rum z Kolumbie Vám vyčaruje nezapomenutelný chuťový zážitek!

28. 04. 2021 - ČR - Tradiční pálení čarodějnic si můžete zpestřit netradičním rumem La Hechicera, který nabourá váš zažitý stereotyp a svou dokonalou chutí vám vyčaruje nezapomenutelný gurmánský zážitek.

La Hechicera, v překladu „čarodějnice“, se jako jediný kolumbijský rum může legálně vyvážet do zahraničí. Díky tomu si můžete v pohodlí domova vychutnat jedinečnost tohoto skvostného exotického blendu rumů zrajících 12-21 let v sudech z amerického bílého dubu.

Zcela právem se mu přezdívá „tekuté zlato“ – prvotřídní kolumbijský rum snadno rozpoznáte díky nezapomenutelné vůni a chuti, ve které se odráží dřevité tóny s náznakem tabáku a čerstvě pražené kávy.

Na českém trhu jste se také mohli setkat s výjimečnou limitovanou edicí La Hechicera Serie Experimental No. 1 Muscat Cask a v oběhu je i několik posledních lahví limitované banánové edice La Hechicera No.2 Banana Infused. 


Rum La Hechicera je delikátní kombinací až 21letých rumů, které zrály v sudech z bílého amerického dubu. Vyrábí se dle tradičních metod a receptur, které pocházejí ze španělských kolonií. Kontinuální destilace fermentované třtinové melasy se postarala o velmi jemnou a hladkou chuť. Zlatavý rum vyniká dokonale vyladěnou chutí s tóny dřeva, tabáku a kávy. Nejlépe si ho vychutnáte ve své čisté podobě. Objem: 0,7l, Obsah alkoholu: 40 %.

Zdroj: Hana Pazderková, Neopublic

Zdroj obr.: Pixabay

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2021, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz