Štamgast & Gurmán

Božkov Republica zabodovala na mezinárodních soutěžích

Božkov Republica zabodovala na mezinárodních soutěžích

04. 05. 2021 - ČR - V letošních ročnících soutěží World Vodka Awards, The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting, CWSA a World Drink Awards se produkty Božkov Republica umístily na předních místech.

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny získala celkem tři zlaté medaile. První zlato si odvezla z prestižní soutěže nejlepších vodek světa World Vodka Awards 2021, a sice v kategorii za Českou republiku. Dále zvítězila v soutěžích CWSA (China Wine and Spirits Awards) a The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021. Božkov Republica se liší oproti ostatním vodkám tím, že surovinou pro její výrobu je cukrová třtina původem z Guatemaly, jenž vyniká jemnou nasládlostí a svěžestí. Pečlivou řemeslnou výrobou vzniká plná, vyvážená a elegantní chuť vodky Republica, které nyní věnovali své uznání i světoví odborníci.

Nejvyšší ocenění si ze soutěže CWSA 2021 odváží i rum Božkov Republica Exclusive. CWSA je největší a nejprestižnější čínská soutěž, která každoročně oceňuje nejlepší vína a lihoviny z 55 zemí světa. Odborníci CWSA tak potvrdili, že Božkov Republica Exclusive obstojí nejen na českém trhu, ale i v mezinárodním srovnání. Velký úspěch zaznamenala i Božkov Republica Reserva, která představuje vyváženou kombinaci třtinových karibských rumů z Nicaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany a Jamajky, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let. Na World Drink Awards vysoutěžila stříbrnou medaili.

Rumový elixír s kávovou příchutí Božkov Republica Espresso si ze soutěže The Drinks Business & The Spirits Business Spring Tasting 2021 domů odnesl krásnou stříbrnou medaili a umístil se hned za třtinovou vodkou Božkov Republica. Tato soutěž si klade za cíl ocenit a odměnit lihoviny špičkové kvality v celém odvětví alkoholických nápojů. Stejného umístění se dočkal i na World Drink Awards v kategorii drinků s příchutí.

Daniela Froňková, Božkov Brand manager, k úspěchům dodává: „Jsme velice potěšeni, že naše produkty z portfolia Božkov Republica bodují nejen u konzumentů, ale i ve světě odborníků. Letošní rok byl pro portfolio Božkov Republica velice úspěšný. Ceny, které si ze soutěží odvážíme domů, nás opět motivují k neustálému sebezlepšování a utvrzují nás v tom, že za Božkov odvádíme skvělou práci.“

 

Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2021, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz