Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Vyhrajte léto na grilu

Vyhrajte léto na grilu

22. 07. 2021 - ČR - Vyhrajte léto na grilu, to je název letní spotřebitelské soutěže, které se můžete zúčastnit do neděle 12. září.

Podmínkou účasti v soutěži, kterou organizuje Státní zemědělský intervenční fond, je jednorázový nákup alespoň tří potravin s logy kvality a registrace na webu Akademiekvality.cz.

Jak se zúčastnit soutěže?

Zapojení do spotřebitelské soutěže je naprosto jednoduché. Může se zúčastnit každý, kdo zakoupí jakékoliv 3 potravinářské výrobky s některým z těchto log kvality: Klasa, Regionální potravina, Bio „zebra“ anebo EU „Bio list“. Výběr i cena potravin je naprosto libovolná. Důležité je nezapomenout v obchodě elektronickou účtenku, která je právě vstupenkou do soutěže.

Poté je třeba se zaregistrovat/přihlásit na webu Akademiekvality.cz, kde účastník vyplní potřebné údaje včetně celkové ceny za nákup, jeho datum a čas, 3 přesné názvy zakoupených výrobků, jejich producenta a značku kvality. Jedna účtenka rovná se jedna registrace do soutěže. Je možné se účastnit opakovaně na základě dalšího nákupu označených výrobků. Vždy je ovšem nutné uchovat si všechny soutěžní účtenky (v kopii nebo originálu).

Soutěžte tolikrát, kolikrát budete chtít

Jedna účtenka rovná se jedna registrace do soutěže. Můžete se tedy účastnit opakovaně. Za každé
3 výrobky (jogurty, sýry, uzeniny, těstoviny apod.) s logy kvality můžete zaslat další soutěžní účtenku, kterou si ovšem musíte ponechat (v kopii nebo originálu).

Jaké ceny čekají na soutěžící?

Hlavním lákadlem spotřebitelské soutěže je 9 zahradních plynových grilů Fieldman FZG3030, které budou v devíti týdnech rozděleny mezi devět šťastných účastníků. Dalšími výhrami jsou dále MEVA Piknik párty gril GP18002 a set grilovacího náčiní. Pro každého na webu Akademie kvality je relaxační melodie ke stažení. Výhry se budou losovat každý týden. Celkem tedy devětkrát pod celou dobu trvání soutěže. Výsledky losování týdenních výher budou zveřejněny na webu www.akademiekvality.cz. Soutěž probíhá od 12. 7. 2021 do 12.9. 2021 včetně na území České republiky.

Zdroj: Akademie kvality

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2021, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz