Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Zubrfest 2022 po dvou letech opět přivítá návštěvníky a nabídne nabitý program

Zubrfest 2022 po dvou letech opět přivítá návštěvníky a nabídne nabitý program

08. 06. 2022 - PŘEROV - Letošní osmý ročník oblíbeného festivalu Zubrfest, který se tradičně koná v areálu přerovského pivovaru Zubr, přivítá návštěvníky v sobotu 11. 6. 2022 od 13.00 hodin. O porci hudební zábavy se na dvou hudebních pódiích postará jedenáctka interpretů a nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

„Zubrfest se stal již tradiční oslavou začátku léta a my jsme rádi, že po dvouleté koronavirové pauze se brány pivovaru opět otevřou pro tisíce návštěvníků. Ti si budou moci vychutnat širokou nabídku piv z produkce pivovaru včetně nefiltrované 4x chmelené jedenáctky ZUBR Grand z ležáckého sklepa. Vedle tradičního sortimentu pivovaru bude na čepu také ZUBR Výroční speciál 15,0 %, uvařený ke 150. výročí pivovaru, a letní limitovaná edice polotmavého ležáku ZUBR Polotmavý 11 %. Na návštěvníky čeká nabitý hudební i doprovodný program, exkurze do provozu pivovaru, soutěže a spousta další zábavy,“ zve na akci Kateřina Vilímová, brand manažerka značky ZUBR.

Hudební produkce bude probíhat již tradičně na dvou pódiích. Na hlavním pódiu „Grand stage“ odstartuje program o půl druhé Gabriela VG. Krátce po třetí bude pódium patřit kapele Requiem, kterou následně vystřídají YoYo Band a populární slovenský zpěvák Peter Nagy se svou skupinou Indigo. Celý hudební program zakončí kapela Vypsaná fixa. Nezávislá Free stage bude opět patřit kapelám, které nabídnou hudební zážitek pro všechny fanoušky tvrdší hudby. Vystoupí POW, GOC, Blockbuster, Saveyourself, Stará Dobrá Ruční Práce a Notorest.

Doprovodný program bude plný soutěží, proběhne křest knihy vydané speciálně ke 150. výročí pivovaru a chybět nebudou ani oblíbené exkurze do provozu pivovaru. Hokejoví fanoušci se pak mohou těšit na autogramiádu hokejistů A-týmu HC ZUBR Přerov. Závěr festivalu bude patřit již tradičně velkolepému ohňostroji.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit v online předprodeji na webových stránkách festivalu www.zubrfest.cz nebo v podnikové prodejně pivovaru, na místě pak budou v prodeji za 450 Kč.

 

Zdroj: Ariston PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz