Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Cena Czech Specials udělena

Cena Czech Specials udělena

10. 06. 2022 - ČR - V rámci odborné soutěže Kuchař roku, hlavní odborné soutěže Asociace kuchařů a cukrářů ČR, byla poprvé udělena cena projektu Czech Specials a zároveň čestný titul Nositel tradic české kuchyně.

Prvním nositelem ceny a tohoto čestného titulu se stal pan Martin Jiskra, majitel a šéfkuchař restaurace Zájezdní hostinec „U Jiskrů“ v Kbelnici u Písku. Zajímavé pojetí, a hlavně kvalita nabízené tradiční české kuchyně v jeho restauraci, kde využívá hlavně regionální suroviny, i úzká spolupráce s ostatními podnikateli v regionu ve sdružení „Jíme Jih“, je příkladem vynikající prezentace a podpory české národní i regionální kuchyně.

Čestný titul „Nositel tradic české kuchyně“ bude udělován vždy v roce konání soutěže Kuchař roku, tzn. jednou za dva roky. O nositeli čestného titulu rozhodují společně zástupci agentury Czech Tourism a Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Nositelem se může stát ten, kdo se v uplynulých letech nejvíce zasloužil o zviditelnění české kuchyně, kdo českou kuchyni nejen vaří a rozvíjí, ale také ten, který ji svojí činností propaguje a podporuje doma nebo v zahraničí.

 

Zdroj: Asociace kuchařů a cukrářů ČR z.s.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz