Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Český svaz pivovarů a sladoven povede Roman Havlík

Český svaz pivovarů a sladoven povede Roman Havlík

22. 06. 2022 - ČR - Novým předsedou Českého svazu pivovarů a sladoven se stal Roman Havlík. Na posty místopředsedů byli jmenováni Pavlína Kalousová, Milan Schramm a Petr Dvořák.

Nové vedení Svazu se chce soustředit na rozvoj oboru a uznání jeho unikátnosti u nás i ve světě a být partnerem pro vládu a další veřejné instituce.

Roman Havlík (55 let) působí od roku 2008 v čele Pivovaru Svijany. Zasloužil se zde postupně o další rozvoj, což zahrnovalo jak rozšíření portfolia jeho druhů a značek, tak otevírání prvních značkových hospod. V Českém svazu pivovarů a sladoven byl doposud místopředsedou.

„Český pivovarský obor je chloubou České republiky. Pivovary vytvářejí téměř šedesát tisíc pracovních míst, každý rok odvedou na daních více než 300 mld Kč a pomáhají dalším návazným odvětvím, jako jsou pěstitelé surovin nebo provozovatelé hospod a restaurací. Náš obor stojí na tradici, ale investujeme a transformujeme pivovarnictví a pivní kulturu pro budoucnost. Chceme naší vizi prosperujícího oboru také prezentovat vládě a dalším partnerům,“ uvedl Roman Havlík, předseda Českého svazu pivovarů a sladoven.

Novými místopředsedy Českého svazu pivovarů a sladoven jsou Pavlína Kalousová Z Plzeňského Prazdroje, Milan Schramm ze společnosti HEINEKEN Česká republika a Petr Dvořák z Budějovického Budvaru.

 

Zdroj: Český svaz pivovarů a sladoven

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz