Štamgast & Gurmán

Osmdesátky v kurzu

Osmdesátky v kurzu

01. 08. 2022 - PRAHA - Podnik v centru Prahy Cafe 80’s je ikonickým místem, kde se schází milovníci 80. let. Kdo rád vzpomíná na plísňáče, žvýkačky Pedro, walkman, časopis Bravo nebo céčka, musí zavítat právě sem.

Od středy do soboty se zde hrají hity, které v rádiu člověk slyší čím dál tím méně. Někdy výběr DJ zabředne i do 90. let, ale stále jsou to srdcové písničky.

Hned po příchodu se host ocitne u příjemného baru, který je stylově laděn do minulých let. Aby byl zážitek autentický, lze ochutnat místní popcorn, který se ve velkém přístroji připravuje před hosty. Vůně je báječná.

Kdo chce žít non stop nebo je královnou tance, najde v Cafe 80’s to pravé rozptýlení. Místní barmani připravují širokou škálu drinků.

Majdalenka, Apolenka s Veronikou na místě určitě budou!

 

Zdroj: Makemyday

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz