Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Pivovar Velké Březno zve na tradiční Den otevřených dveří

Pivovar Velké Březno zve na tradiční Den otevřených dveří

08. 09. 2022 - VELKÉ BŘEZNO - Populární Den otevřených dveří je po několikaleté pauze zpět! Brány pivovaru Velké Březno se návštěvníkům otevřou v sobotu 10. září.

A všichni si přijdou na své: k dobré náladě zahrají populární kapely, připraveny budou i soutěže a závěrečný ohňostroj. Vstupné se neplatí, všechny druhy piv si lidé mohou koupit za dvacetikorunu.

Celým odpolednem hosty pivovaru provede moderátor Petr Zajíček. Z hudebního programu vybíráme například koncert skupiny Lucie Revival (11:30 hodin), Elán Revival (15:45 hodin), AC/DC Revival (18:20 hodin) a Divokej Bill Revival (19:30 hodin). Hudebním vyvrcholením večera se stane vystoupení skupiny ARAKAIN (21:00 hodin).

Bez dobré zábavy a soutěží si návštěvníci Den otevřených dveří ani nedovedou představit. A dočkají se i letos. V 15:00 hodin na ně čeká silácká show a soutěže, kdy se v „hlavních rolích“ představí lano a hřebík. Další show, tentokrát řezbářská, bude následovat v 16:45 hodin. Těšit se mohou i na exkurze do pivovaru zdarma.

Na místě se návštěvníci mohou občerstvit velkobřezenským pivem za 20 korun, ke koupi bude i něco dobrého k snědku. Všichni zájemci mohou využít kyvadlovou dopravu do Velkého Března a zpět, odjíždět bude ze zastávky Ústí nad Labem Divadlo a Děčín Hlavní nádraží. Celý den zakončí ohňostroj v 21:50 hodin.

Zdroj: HEINEKEN Česká republika, a.s

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2022, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz