Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Prima FRESH festival: přinese ještě víc zážitků

Prima FRESH festival: přinese ještě víc zážitků

13. 04. 2023 - ČR - Prima FRESH festival letos objede celou republiku a představí naše legendární restaurace v čele s vyhlášeným Café Imperial. Letošní ročník festivalu je v tomto ohledu unikátní, protože s podobnými gastrozážitky jste se zatím v regionech nemohli setkat. Tour startuje v květnu v Plzni a pokračuje do Pardubic, Liberce a nově zamíří i do Brna a Olomouce.

„Letošní rok bude pro Prima FRESH festival doslova přelomový. Festivalovou tour rozšiřujeme o další dvě města na Moravě, nově tak pokryjeme území celé ČR. Navíc jsme připravili výrazné koncepční změny pod heslem  ́Ještě více gastronomických zážitků ́,“ přibližuje novinky letošního ročníku festivalu jeho ředitel Petr Jirásek.


A co si pod tím představit? Dorazí ty nejluxusnější a nejlepší podniky u nás, které jsou považovány v ČR za legendy. Jedním z takových legendárních podniků je Café Imperial, které je pod vedením Zdeňka Pohlreicha mezi gurmány skutečným pojmem. A svoje menu bude servírovat ve spolupráci s Valoria Restaurant.


Se svojí restaurací a degustačním menu dorazí také Národní tým kuchařů a cukrářů, vyhlášená restaurace U Sapíků na Klokočné nebo Restaurant Marcela Ihnačáka.
Hvězdně obsazená bude i cooking stage, kde se vedle Zdeňka Pohlreicha a dalších vyhlášených kuchařů vystřídají i domácí kuchařské celebrity. „Účast na festivalu potvrdila i finalistka kuchařské soutěže Besky,” dodává Petr Jirásek.


Kromě pochoutek a gastrozážitků z celého světa nebudou na festivalu chybět vybrané lokální podniky, kavárny, minipivovary a vinařství z ČR i ze světa. Novinkou bude zbrusu nová DeguStage, která bude zaměřená na řízené degustace. Součástí festivalu se opět stane i Great Taste zóna, kde se budou prezentovat delikatesy světové úrovně.


Dokonalý dojem pak přinese cimbálka ve vinařské stage a také živá hudba na hlavní scéně, kam se přijde vyřádit třeba Děda Mládek Illegal band. V sobotu pak atmosféru rozproudí stand up comedy Na stojáka s Lukášem Pavláskem.


Vstupné zůstává na 150 Kč za oba dny v předprodeji nebo 150 Kč za denna místě. Děti do 140 cm a ZTP mají vstup zdarma.


Prima FRESH festival 2023

• Plzeň 19.−20. května, Park za OC Plzeň Plaza

• Olomouc 26.−27. května, Výstaviště Flóra, Smetanovy sady 603

• Brno 2.−3. června, Hrad Špilberk

• Pardubice 9.−10. června, Dostihové závodiště, Pražská 607

• Liberec 16.−17. června, Park Ruprechtická 14


PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz