Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

HamBurger Fest poprvé v Kyjově!

HamBurger Fest poprvé v Kyjově!

24. 05. 2023 - KYJOV - Oblíbený gastronomický festival zavítá v sobotu 27. května do Kyjova, kde se představí vybrané české food trucky a stánky se svou nabídkou nejrůznějších hamburgerů. Kromě nich bude možné ochutnat i další slané a sladké pokrmy, pivo, víno, koktejly či domácí limonády. Programem pro celou rodinu provede moderátor Ondřej Albrecht.

„Jsme rádi, že můžeme letos do našeho města přinést poprvé festival burgerů a společně s agenturou Backstage také nové gastronomické zážitky. Věříme, že to bude jistě příjemná změna,“ uvedl ředitel Městského kulturního střediska v Kyjově Ladislav Pavluš.

Festival nabídne hamburgery s trhaným vepřovým masem, bio hovězím, černé burgery, smash burgery, ale i bezlepkové verze nebo ty pro vegetariány. Přestože HamBurger Fest je především festival burgerů, doplní je navíc i mexické quesadillas, sušené maso, tyrolské speciality nebo food truck plný oříšků.

Milovníci sladkého si také přijdou na své. Připraveny budou sladké dobroty jako donuty, makronky, churros s mléčnou belgickou čokoládou, bublinkové waffle nebo poctivá škrábaná zmrzlina z opravdových surovin.

„Do Kyjova přivezeme také první BEERJET na Moravě a orosené čepované pivečko,“ zve návštěvníky Lukáš Lauman z agentury Backstage. Dále zde lidé najdou osvěžující alko i nealko koktejly, víno, domácí limonády, a také lahodnou voňavou kávu z nádherného historického Citroenu předělaného na kavárnu.

Kromě vybraných pochoutek je připravený i bohatý doprovodný program. Moderovat ho bude Ondřej Albrecht. O hudební produkci se postará oblíbená kapela Křídla a The Muzzles. Děti se mohou těšit na vystoupení Jirky Hadaše, skákací hrady, herničky, tetovačky, balónky, soutěže a další zajímavou zábavu.

Akce začíná v 11 hodin a potrvá až do 21 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.

Aktuální informace: https://www.facebook.com/events/536142508432330

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2023, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz