Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Kroměříž ČokoFest 2024

Kroměříž ČokoFest 2024

25. 01. 2024 - KROMĚŘÍŽ - Na výstavišti v Kroměříži se od pátku 26. do neděle 28. ledna 2024 uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový Festival 2024 pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům nabídne 4 hlavní sekce:

· Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři významných restaurací předvedou své nápadité recepty

· Workshop

· Prodejní stánky partnerských organizací

· Dětský koutek

 

Vstupné činí 90,- Kč (60,- Kč pro seniory/ 50,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Kroměříž Čokoládový Festival 2024 na www.cokofest.cz.

Program nabízí mnohem víc. Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váni, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů, například hovězí po burgundsku s čokoládou nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou. Taky zde bude Foodblogerka Květa Vondráková: kreativní a zdravé vaření s čokoládou. Děti si budou moct připravit sladké dezerty s Václavem (Mr. Vonka). Chybět nebude ani Jana Pavlusková s její famózní Marmeládou.

Pořádáme zajímavou soutěž: 5 klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budete moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 40 stánků: Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Čokoládová Továrna, Marmelalada, Čokolandia, Medovinka, Judith Sweet Art, Chocothopia a mnoho dalších.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte.  Zapište si termín 26.– 28. 01. 2024 do svých kalendářů.

 

Časový harmonogram akce:

PA 26/01: 14:00 – 18:00 // SO 27/01: 10:00 – 18:00 //NE 28/01: 10:00 – 17:00

Informace naleznete na Facebooku

 

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz