Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Kemp vítězů - AG Foods rozšiřuje spolupráci s českými sportovními legendami

Kemp vítězů - AG Foods rozšiřuje spolupráci s českými sportovními legendami

07. 05. 2024 - ČR - AG Foods lídr v oblasti nápojových řešení, oznamuje rozšíření již třetí rok trvající spolupráce s Kempem vítězů, který pořádají české sportovní hvězdy Adam Sebastian Helcelet a Denisa Helceletová (Rosolová). Tento krok zdůrazňuje cíl AG Foods podporovat mladé sportovce a zdravý životní styl prostřednictvím přímého spojení s ikonami českého sportu.

„Jsme nadšeni, že můžeme podpořit Kemp vítězů a jeho poslání. Spolupráce s Adamem a Denisou, ale i dalšími sportovními legendami, umožňuje dětem získat cenné rady a inspiraci přímo od svých vzorů," říká Jiří Jízdný, marketingový ředitel společnosti AG Foods.

V rámci Kempu vítězů, Adam a Denisa Helceletovi, oba olympijští atleti, předávají své zkušenosti a vášeň pro sport dětem z celé České republiky. „Pro Kemp vítězů představuje partnerství s AG Foods nejen podporu v podobě kvalitních produktů pro naše mladé sportovce, ale také potvrzení společných hodnot, na kterých obě strany staví. Díky spolupráci můžeme dále rozšiřovat naši nabídku a zároveň udržovat vysokou kvalitu a výjimečný charakter našich programů. Toto partnerství nám umožňuje nadále inspirativně působit na mladou generaci a motivovat je k aktivnímu životnímu stylu, což je nyní důležitější než kdy jindy,“ doplňuje Adam Sebastian Helcelet, spoluzakladatel a výkonný ředitel Kempu vítězů.

Kemp vítězů letos dětem nabízí unikátní kombinaci sportovního tréninku, zábavy a vzdělávání, vše pod vedením špičkových atletů včetně patronů jako jsou bronzový oštěpař z MS Petr Frydrych, vítězka světového poháru v biatlonu Lucie Charvátová nebo olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Akce letošní rok probíhá v 17 městech Česka.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz