Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

Za vínem s Kalendářem VOC Znojmo

Za vínem s Kalendářem VOC Znojmo

03. 05. 2024 - ZNOJMO - Už v loňském roce se spolek VOC Znojmo rozhodl sestavit Kalendář akcí vinařů VOC Znojmo, který by přehledně informoval o vinařích a jejich akcích, často spojených s dalšími kulturními i chuťovými zážitky.

Od té doby tištěný Kalendář využilo mnoho místních i turistů a nyní přichází aktualizovaná verze pro rok 2024. Získat ho můžete třeba už 4. 5. 2024 na Festivalu vína VOC Znojmo.

Znojmo je městem, kde turistika, obzvláště ta vinařská, zažívá velký rozvoj. Je to zásluha především zdejších vinařů, kteří nejenže produkují kvalitní vína v souladu se současnými trendy, ale také pro své zákazníky pravidelně připravují akce zahrnující degustace i bohatý doprovodný program. A protože takových akcí přibývá, vydává VOC Znojmo již podruhé tištěný Kalendář, který shrnuje aktuální vinařské aktivity celého roku.

„V Kalendáři akcí vinařů VOC Znojmo najdou zájemci termíny a základní informace o akcích VOC Znojmo i o akcích jednotlivých vinařství či vinařských obcí v roce 2024,“ informuje František Koudela, předseda VOC Znojmo. „Vybírat lze podle termínu, zaměření akce či oblíbeného vinařství, a naplánovat si tak dovolenou, prodloužený víkend nebo třeba jen příjemně strávený den s vínem.“

Příležitostí ochutnat kvalitní víno je ve Znojmě a jeho okolí opravdu mnoho, od nejznámějšího Znojemského historického vinobraní přes vinařské festivaly, koncerty na vinicích, putování po vinicích až po otevřené sklepy. Orientaci usnadní právě přehledný Kalendář, který můžete mít stále po ruce. Nechybí v něm medailonky členských vinařství VOC Znojmo, k nimž letos přibylo Vinařství Halkoci, ani nezbytné kontakty.

Kalendář bude zdarma k vyzvednutí na Festivalu vína VOC Znojmo, který proběhne 4. května. Sehnat ho ale můžete už nyní ve znojemském TIC na ulici Obrokové, v Informačním centru VOC Znojmo ve Vlkově věži, ve vinotékách i u vinařů v jejich sklepích. Vejde se akorát tak do kapsy nebo do batůžku, aby vás doprovázel na vašich vinařských toulkách.

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2024, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz