Štamgast & Gurmán

NEJVĚTŠÍ FOODFESTIVAL V BRNĚ

NEJVĚTŠÍ FOODFESTIVAL V BRNĚ

20. 12. 2019 - BRNO - Na první foodfestival roku 2020 se můžete těšit hned v lednu. Pavilon F brněnského výstaviště se ve dnech 17.–19. ledna promění v Gastro ráj. Festival GO to FoodPark vás zavede do tajů mezinárodní gastronomie i regionální kuchyně

Těšit se můžete na čím dál více oblíbe-ného  Lukáše  Hejlíka,  který  je  průkopník  české  Gastromapy  a  autor  bestselleru  365  Gastromapa  Lukáše  Hejlíka.  A právě podniky z této knihy budou dominantou  našeho  festivalu.  Kde  jinde  potkat  tolik  dobrých  českých  podniků  než u nás?

Pokrmy  z  mezinárodní  gastronomie  můžete ochutnat, pokud zavítáte do sekce Ochutnej  Svět,  kde  se  na  vás  těší  zástupci  4  kontinentů,  foodtrucky  s  neotřelým streetfoodem a velkou chillzónou. Suroviny z celého světa nakoupíte na  potravinovém  trhu  FoodPark,  který  je součástí.

Nebude  chybět  i  pořádně  vyšperkovaný  program,  kde  na  pódium  ukáží  své  umění  ti  nejlepší  kuchaři  a  osobnosti  gastroscény. Nezapomeňte vzít s sebou děti.  Spoustu  zábavy  nejen  pro  ně  potkáte v dětské a fun zóně.

Už   teď   můžeme   prozradit,   že   jeden   z moderátorů bude Lukáš Hejlík!

Festival  GO  to  FooDpark  bude  součás-tí  největšího  cestovního  veletrhu  GO  a  RegionTour.  Výlet  do  Brna  tedy  bude  stát  za  to!  Dobré  jídlo,  spousta  zábavy  a inspirace na vaše cesty nejen za gastronomií, to je GO to FoodPark.

Sledujte: www.gotofoodpark.cz


Zdroj: PR

Pokud vás zajímá gastronomie, máte rádi dobré jídlo a pití, navštěvujete kvalitní restaurace, kavárny a bary, pak čtěte také tištěný gastro magazín Štamgast a Gurmán.

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2020, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz